Emzikli bebek

Emzikli bebek

Selam herkese, malum sömestr  herkes evde  bloğa vakit ayıramıyorum. Aklımda o kadar çok şey var ki! Nerden başlasam  ilk önce ne yapsam sürekli fikir değiştiriyorum. Bir yandan da siparişleri yetiştirmeye çalışıyorum. Yeni modelleri denemek istiyorum. Lakin genelde  siparişler üç beş model üzerinde dönüyor, en fazla renk değişimi istiyor herkes.

Bu amigurumi öyle  büyük bir dünya ki   başı sonu yok. İlk başta aman canım alt tarafı örgü oyuncak ne var diyo insan, sonra bakıyor ki hiç öyle değil. Tığı ipi gözü iğnesi  düğmesi aksesuarı  elyafı ambalajı derken sektör  olmuş gidiyor.

Bu arada çok çok insan da örmeye başladı. Ben bunun bir heves rüzgarı olduğunu düşünüyorum. Eline tığ alan, en basit bir tavşan modeli ören herkes tavşanı bitirmeden sipariş alıyorum yazıyor. Tabi herkesin kendi nasibi, buna kimse birşey diyemez ama bu tarz satışlar gerçekten bu işi iş olarak yapanların fiyat aralığını çok düşürüyor. Ne diyelim  el emeğinin  kaliteli malzeme ile yapılan  işlerin değeri elbet bir gün biline. Kalın sağlıcakla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir